Kilka słów od naszego CTO

Witaj w Aptitude Innovation Center!

Jako CTO mam przyjemność dowodzić wspaniałym zespołem specjalistów odpowiedzialnych za projektowanie, tworzenie, testowanie i działanie rozwiązań, które służą czołowym organizacjom na świecie. W naszej odnowionej siedzibie we Wrocławiu zebraliśmy utalentowany zespół, który wykorzystuje nowoczesne technologie, narzędzia i metodologie. Dzięki temu nadaliśmy szybkie tempo rozwoju R&D i stworzyliśmy środowisko, które wspiera stałą wymianę idei, pomysłów i umiejętności.

Jeżeli interesuje Cię tworzenie przyszłości technologii finansowych, mam nadzieję że spojrzysz na nasze obecne rekrutacje albo skontaktujesz się z nami. Mam nadzieję, że niedługo spotkamy się w Innovation Center.

Tristan Atkins, CTO, Aptitude Software


PRACA

Technologia

Twórz rozwiązania używając nowoczesnych technologii: Java, Spring, Oracle, Angular, Aptitude, Jenkins, AWS BitBucket, Sonar, Docker, Jira, i Confluence.

Projekty i role

Pracuj nad projektami oferującymi wyzwania. Zatrudniamy osoby pracujące na każdym etapie cyklu deweloperskiego: programistów, inżynierów chmury, inżynierów testów, analityków biznesowych, architektów, autorów technicznych, itd.

Szkolenia i rozwój

Dzięki budżetom szkoleniowym możesz rozwijać swoje umiejętności i przygotowywać się do nowych ról. Naszym celem jest stworzenie środowiska oferującego wsparcie, w którym nowe wyzwania są zawsze tuż za rogiem.

LUDZIE

Ludzie z którymi pracujesz mogą sprawić że świetna praca będzie dawać Ci również uczucie spełnienia. Dzięki temu że wszyscy nasi deweloperzy pracują we Wrocławiu, Innovation Center oferuje środowisko w którym promowana jest stała wymiana idei, pomysłów oraz doświadczeń.

Wartości firmy

Niezależnie od tego w którym oddziale pracujesz, cenimy sobie doświadczenie oraz pracę zespołową i zaufanie. Te wartości pomagają w tworzeniu więzi między naszymi zespołami na całym świecie i w dbaniu o to byśmy dążyli do wspólnego celu.

Nasz punkt widzenia

Często uczestniczymy w lokalnych targach pracy, dzięki czemu możecie porozmawiać z naszymi pracownikami o tym jak pracuje się w Innovation Center, jaką mamy atmosferę i jak spędzamy wspólnie czas.

Jak pracujemy razem

Zatrudniamy osoby pracujące na każdym etapie cyklu deweloperskiego: inżynierów chmury, inżynierów testów, analityków biznesowych, architektów, autorów technicznych, itd.

ovals
people 1 people 1 people 1

Korzyści

Co oferujemy
Premię zależną od przychodów firmy, prywatną opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, kartę Multisport i regularne karty prezentowe.
Co umila nam pracę
Wierzymy że można mieć wspaniałe osiągnięcia i dobrze bawić się w pracy! Zrób sobie przerwę i zagraj na PlayStation 4 albo w planszówki. Jesteśmy dumni z prężnie działającego Social Committee, który próbuje realizować sugestie i inicjatywy pracowników.
Holistyczne podejście do osobistego i zawodowego rozwoju
Korzystaj z lekcji angielskiego w godzinach pracy, budżetów szkoleniowych i elastycznych godzin pracy.

STATYSTYKI
34 %

przychodu jest reinwestowne w R&D

29 %

wzrostu w powtarzalnym zysku rocznym firmy

12 %

wzrost Innovation Center w ostatnich 2 latach

"Podziwiam moją firmę za to, że wspiera swoich pracowników w rozwoju zawodowym. Jako profesjonaliści wciąż czujemy potrzebę podnoszenia własnych kompetencji, a taka postawa jest zawsze mile widziana w Aptitude. Podejmujemy wszelkiego rodzaju szkolenia i bierzemy udział w konferencjach. Poświęcamy własny czas by dzielić się wiedzą z innymi w firmie. Stawianie na rozwój osobisty – to jeden z powodów, dla którego uważam, że Aptitude to wspaniałe miejsce pracy.”
Kajetan Światek
Junior Developer
“Odkąd dołączyłam do Aptitude Software w styczniu 2018 roku w roli Scrum Mastera, nauczyłam się trochę jak wspierać duże grupy w skutecznej komunikacji i osiąganiu porozumień oraz jak dostosować mój styl pracy na podstawie poziomu zwinności zespołu. Dzięki pracy z różnymi zespołami zdobyłam pełny obraz jak funkcjonuje firma i jak wpływać na wprowadzanie zmian."
Anna Słomian
Scrum Master
“Praca w Aptitude Software pozwala mi na wszechstronny rozwój. Zdobywam nie tylko wiedzę potrzebną do pracy jako developer, ale również mogę próbować sił w innych rolach takich jak Mentor czy Scrum Master.”
Ksawery Karwacki
Senior Developer
“Dołączając do firmy IT obsługującej klientów sektora finansowego, spodziewałem się monolitów pisanych w COBOLu. I tu spotkało mnie miłe zaskoczenie – Aptitude inwestuje w najnowsze technologie, co z jednej strony wpływa na jakość ich produktów, z drugiej pozwala nam, developerom, rozwijać się w zgodzie ze światowymi trendami.”
Sebastian Cegiełka
Junior Developer
"Jesteśmy wystarczająco duzi, aby skutecznie dostarczać i wystarczająco mali, aby dbać" - w taki sposób myślimy o sobie podejmując wyzwania i współpracując z klientami. Odzwierciedla to moją własną dbałość o wywiązywanie się ze zobowiązań i uznanie dla partnerskiej współpracy. Dlatego dla mnie to świetna możliwość, aby stanowić część i kształtować środowisko w oparciu o tę wspólną płaszczyznę."
Adam Krupa
Head of Delivery